Działki na Sprzedaż, Poznań

5 ofert

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Poznań - Prestiżowa działka budowlana, Poznań, Umultowo.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Metraż: 2176m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG057-294
Cena 2 067 200 zł
cena / m² 950 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Poznań
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Metraż: 2736m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG203-896
Cena 750 000 zł
cena / m² 274 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Poznań
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Metraż: 3131m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG203-450
Cena 2 250 000 zł
cena / m² 719 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Poznań
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Metraż: 15583m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG203-556
Cena 4 207 410 zł
cena / m² 270 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Poznań
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Metraż: 3015m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG203-977
Cena 2 849 647 zł
cena / m² 945 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies